סקרים
האם הינך שבע רצון מזמן ההמתנה בשירות הלקוחות של חברת הוט ?
טעון שיפור , זמן המתנה ארוך
זמן המתנה סביר
זמן המתנה קצר
זמן המתנה מהיר מאוד

הוט


הוט -HOT
ערוצי שירות     
הוט שירות לקוחות ותמיכה במוקד חברות הטלויזיה:
 
1900-720-230

אתר אינטרנט 
www.hot.net.co.il

דואר אלקטרוני 
info@hot.net.il

 
שירותי טלויזיה ותקשורת 

הוט תמיכה טכנית טלוויזיה

הוט תמיכה טכנית אינטרנט 

הוט שירות לקוחות פרטיים

הוט שירות לקוחות עיסקיים 

 מערך שירות הלקוחות של הוט 
מערך שירות לקוחות הוט מתאפיין במספר גדול של נציגי שירות החל ממוקד שירות לקוחות הוט , מוקד תמיכה טכנית הוט , מוקד תשלומים הוט , מוקד מעבר דירה הוט , ועד למוקדי משרדי ההנהלת הוט , חברת הוט הציבה לעצמה יעד לטפל בבעיית שירות הלקוחות ובתדמית החלשה אותה הציגו במוקדי שירות של הוט בשנים האחרונות לעומת המתחרה העיקרית יס , למרות הרהורים רבים החלטתי לבצע מעבר לחברת הוט בחזרה מפאת התכנים ודווקא הופתעתי לגלות שירות הלקוחות של הוט השתפר פלאים מהשנים הקודמות , הוט אשר נתנו מענה באמצעות שירות לקוחות המתאפיין בזמני המתנה ארוכים וחוסר מקצועיות צמחו והצליחו לבצע מהפך של ממש בנושא זה , לאחר שיחה שלי עם נציג שירות לקוחות הוט הובהר לי את כל התנאים לחזרה כמובן שלא היתה לי ברירה והסכמתי כי על התכנים אני לא מוכן לוותר , לאחר כמה ימים הגיע טכנאי הוט ממוקד שירות טכני של הוט והתקין לי מחדש את כל הממירים , סהכ שירות לקוחות הוט עלה ברמה , ניתן לראות הבדל משמעותית והתקדמות לטובה במערך השירות של הוט , כמו כן הייתי רוצה לציין לשבח את הרמה המקצועית של שירות לקוחות הוט אשר נתנו לי תשובות ענייניות לכל שאלה שהותקלו , ניתן לראות כי נציגי שירות הוט הינם מקצועיים ועברו הכשרה מתאימה בתחומם .


מוקדי שירות הלקוחות השונים של הוט 
לחברת הוט ישנם מספר מוקדי שירות לקוחות הפועלים מרכזי מוקדים שונים ברחבי הארץ , להוט ישנם מוקדי שירות לקוחות פרונטאליים וטלפוניים בהם לקוחות חברת הוט מוזמנים לקבל שירות בכל עת בשעות פעילות המוקדים , פעילות מוקדי שירות לקוחות הוט הינם משעות הבוקר 9:00 בימים א - ה ועד השעה 20:00 בערב , בימי ו ' החל מהשעה 9:00 ועד השעה 14:00 כמו כן מפעילה חברת הוט מוקדי שירות לקוחות לצרכי הזמנות ותקלות מיוחדות אשר פועלים במתכונת מצומצמת 24 שעות בימימה 7 ימים בשבוע.


שירותים מיוחדים בחברת הוט
חברת הוט מפעילה גם צ'אט מיוחד לכבדי שמיעה כך שגם אנשים עם בעיה מסוג זה ימצאו מענה מהר מאוד, ומעבר לכל אלה, אפשר כמובן להתקשר לטלפון 1900-720-242 ולקבל עזרה מהנציגים של שירות הלקוחות של הוט. קיימים מוקדים מסוימים שבהם אפשר להחזיר מכשירים מקולקלים ולקבל מכשירים חדשים, וניתן לראות שהחברה מפעילה הרבה מאוד מוקדים בכל רחבי הארץ. בנוסף, לרוב מדובר על מוקדים שפעילים בכל יום בין השעות 09:30 בבוקר ועד 21:30, כך שאין ספק שרוב האנשים יוכלו למצוא את הזמן המתאים כדי להגיע למוקדי השירות ולקבל עזרה. הניסיון של החברה והחשיבות שהיא מקדישה לנושא שירות הלקוחות הם בפירוש אחד מהדברים שהופכים אותה לחברה מוצלחת כל כך ולכן אפשר לראות כיצד תמיד מספר הלקוחות של הוט רק הולך וגדל עם השנים.


 
 


אתר ואו דף שירות לקוחות הוט זה מביא לכם את כל המידע העדכני על חברת הוט ושירות לקוחותיה וכן שירותיה ומוצריה החדישים השונים , נשמח לעדכן אתכם לקוחות חברת הוט בשינויים השונים ונשמח אם תגיבו ותשטפו אותנו בחוויות לקוח שונות שעברתם עם חברת הוט בכדי שכולנו נוכל ללמוד ולהעביר פניות אלה ואולי אפילו נצליח להשפיע .

לתגובות על שירות חברת הוט וסיפורים משלכם אנא עדכנו אותנו בבלוג שירות לקוחות .

 

הבהרה חשובה :

  • אתר customer-service.co.il לא מציג עצמו ואינו קשור לחברות המוצגות בו בשום אופן.
  • השירותים הניתנים באתר יכולים להימצא גם במחירים זולים יותר או ללא תשלום באמצעות חיפוש במדריכים או בגוגל .
  • האתר מעדכן מעת לעת את המבצעים השונים של נותני השירות אמנם לא יכול להתחייב לתוקפם מאחר והם כפופים להחלטת החברות השונות לכן אנו ממליצים לבצע בדיקה אל מול החברות ולבדוק את תוקף המבצעים.